Praca Dyrektor Zakładu Mława

Opis oferty

PEKLIMAR Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych producentów z branży mięsno – wędliniarskiej.

W swojej działalności stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości naszych wyrobów poprzez ciągły rozwój  pracowników i procesów technologicznych.

Dołącz do naszego zespołu! Rozwijaj swój potencjał!!

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DYREKTOR ZAKŁADU

Miejsce pracy:

Uniszki-Cegielnia 16A

06-500 Mława

Zakres obowiązków
  • efektywne kierowanie zakładem produkcyjnym i nadzór nad podległymi działami, pracownikami i zadaniami
  • realizacja polityki personalnej, motywowanie pracowników i rozwój kompetencji podległych zespołów
  • realizacja planów produkcji i celów zakładowych
  • nadzór nad bieżącą produkcją
  • praca nad budowaniem i rozwojem kultury organizacji
  • zapewnienie ciągłej poprawy jakości produkcji i optymalizacji kosztów wytwarzania
  • wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesów produkcyjnych
  • ·odpowiedzialność za wynik finansowy zakładu zgodny z zaplanowanym i zatwierdzonym budżetem
  • realizacja założonych celów biznesowych, realizacja strategii rozwoju zakładu
  • ścisła współpraca z działem handlowym
  • aktywny rozwój zakładu poprzez poszukiwanie nowych możliwości inwestycyjnych w obszarze produkcji, łańcucha dostaw, sprzedaży
Poszukiwane kompetencje
  • minimum 10 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym w branży przetwórstwo mięsne lub żywności
  • wyższe wykształcenie
  • dyscyplina i konsekwencja
  • umiejętność bezstresowego rozwiązywania problemów
  • duże zdolności przywódcze i analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i egzekwowania wyznaczonych celów, szybkiego podejmowania decyzji
  • silna organizacja i umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość nowoczesnych zasad zarządzania procesem produkcyjnym
  • znajomość zasad zarządzania jakością
Oferujemy
  • pracę w firmie będącej liderem w branży mięsnej
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy;

Zainteresowany/Zainteresowana? APLIKUJ!!!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 23 stycznia 2023